Pronájem sálu a přilehlých prostor

SDH Lhota u Opavy nabízí veřejnosti k pronájmu sál a to včetně nové kuchyně s jídelním vybavením. Sál má ideální kapacitu okolo 30-40 lidí, vše ale záleží na umístění stolů a na potřebě místa na taneční plochu. Sál prochází každým rokem modernizací. V roce 2015 byla zakoupena nová kuchyň s myčkou a stoly, v roce 2016 byly vyměněny hlavní dveře do hasičské zbrojnice, vchodové dveře do sálu a zbývající stará okna. Letos v roce 2017 probíhala v sále rekonstrukce podlahové krytiny a výměna topných těles. V příštích letech bychom chtěli v rekontrukcích pokračovat, abychom Vám nabídli větší komfort. V rámci akce lze využívat náš areál za hasičskou zbrojnicí ke grilování, posezení venku a děti můžou dovádět na hracích prvcích.

 

Na prohlídce, ceně a termínu se můžete domluvit s paní Dagmar Heinrichovou na tel. čísle 732 550 905 nebo osobně v hasičské zbrojnici (ul. Opavská, č.p. 17, Háj ve Slezsku - Lhota)

 

Výjezdová jednotka žádá, aby nájemníci nestáli svými auty před vraty všech garáží, ale aby stáli na ulici U Hasičárny, popř. jiné ulici. V případě vyhlášení poplachu se vyvarujete zbytečným komplikacím a následným nepříjemnostem.

 

Venkovní bistro nepronajímáme.

 

Další informace připravujeme...